| KissStarDee a întrebat:

Ceau! Imi place de un baiat cu care m-am batut, injurat, din cauza asa zisei mele prietene care minte cu nerusinare, in fine, odata eram cu o prietena care s-a asezat intr-o banca si i-am zis ca vroiam eu sa stau acolo si atunci a intrat si el in clasa si a tras-o de par(nu avea motive) si odata eram pe hol si eram cu prietenele si cand sa intru in clasa ca se sunase m-a intrebat ce ora avem(erau si alti colegi pe hol mai aproape de el chiar si prieteni de la mine din clasa si eu am alergat spre clasa si atunci m-a intrebat)mereu cand ieseam pe hol se uita la mine, toti colegii ziceau ca eu si cu el suntem impreuna desi nu era adevarat(numai ca sa ne sacaie)acum mai pastram legatura ca el nu mai e la scoala cu mine dar vroiam sa stiu daca m-a placut, eu sunt foarte timida iar el din cate stiu nu e deloc, a mai venit odata la scoala si se uita la mine si prietenele mele dar ma urmarea mai mult pe mine, la ce zic, la ce fac, chiar nu stiu ce sa credthinking DAU FUNDA, VA ROG!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai acum ce mai conteaza sau nu neparat acum, ci in general ce mai conteaza daca te-a placut sau nu.Se poate sa te fi placut la fel de mult cum se poate ca sa nu te fi placut. Tu practic ce vrei acum asta e intrebarea.Adica omul nu mai conteaza. Daca il placi acum din x motive spune-i asta indirect pe mess daca spui ca esti timida.Nu trebuie neparat sa-i spui ci doar sa deschizi o discutie despre orice si vei vedea daca te place sau nu acum.Bafta!

| KissStarDee explică:

Nu il mai plac, doar vroiam sa stiu daca m-a placut, adica ma deranjeaza ca se uita mereu la mine cand ma vede si de rusine ce imi e ma topesc pe loc, oricum am incercat sa il ignor dar pur si simplu nu pot din cauza prietenelor mele care cand il vad"Uitel pe Ghowww(cum ii zicem)" si ma feresc sa il mai vad dar e chiar amuzant pentru ele ca mie imi vine sa ma ascund cand il vad, nu sta o clipa fara sa se uite la mine, si nu stiu ce sa mai zic:))