| angelinthedark a întrebat:

Ceea ce nu inteleg eu la utilizatorii acestui site este faptul ca unii nu toti, dar destul de multi cand pun o intrebare repede incep sa critice, eu mentionez ca vreau un sfat in legatura cu intrebarea respectiva, strict intrebarea aceea, nu sa se lege de intrebarile precedente sau alte chestii, sa se rezume sa imi raspunda la ce am intrebat daca vrea sa ajute, nu cum fac unii sa inceapa sa imi scoata ochii ca de ce pun atatea intrebari in legatura cu prietenul meu sau ca s-au saturat de intrebarile mele, cine vrea sa raspunda sa o faca cine vrea doar critici mai bine sa se abtina.nu asa e normal? Voi nu ati patit asta? Adica sa se bage repede cineva sa judece si sa se ia de intrebarile mele, nu mi se pare normal eu intreb ce vreau si cum vreau, oricum nu pun intrebari obsece, vulgare, etc...deci voi ce credeti despre asta?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Invata o chestie: nimeni nu ti-e prieten aici ci noi suntem doar niste straini care aloca din timpul lor sa-ti raspunda cat mai just atunci cand ai o problema.
Da, e destul de enervant ca intrebi mereu aceiasi chestie, de fapt ar trebui sa iti dai seama si tu ca ti s-a pus pata pe relatia ta! Sa fim seriosi caci am dreptate! In loc sa aplici sfaturile tu tot ceri altele!
Nu te judec, doar spun cum vad eu lucrurile! Cred ca ai 15 ani asa ca ar trebui sa realizezi ca nu o sa iti rezolvi problemele pe site ci in viata reala!

| Alisa a răspuns:

Pai ti s-au dat o mie de raspunsuri foarte bune, dar nu inveti nimic din ele. Aici nu te critica nimeni, ci doar te ajuta, dar incearca sa inveti ceva din sfaturile pe care le primesti si sa le urmezi...nu sa pui aceeasi intrebare de o mie de ori, care este despre acelasi subiect...

| tim a răspuns:

Cred ca ai dreptate!

| iepuras_6984 a răspuns:

Asa'i romanu'
Intotdeauna trebuie' sa critice si sa comenteze.
Nu stiu de ce te mira lucrul asta.

O zi buna! =)