| luce20022 a întrebat:

Cei atrage cel mai mult pe baieti cind e vorba de fete (inafara de sani mari si fund bombat)..

12 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Pe plan fizic pe mine ma atrag:
- igiena corespunzătoare;
- miros plăcut;
- părul;
- îmbrăcămintea;
- simetria corpului.

Pe plan psihic/mental:
- misticismul (capacitatea de a fi misterioasă, asta implică multe);
- inteligența (să pot vorbi despre subiecte inteligente, existențiale, despre idei, nu despre bârfe);
- blandețea;
- integritatea.
Sunt și altele dar mi-ar lua o pagină și probabil că nu există astfel de persoane, care s-ar apropia de perfecțiune.

| RAY a răspuns:

Pentru sex fizicul cat mai atragator
pentru o relatie sa aiba ceva minte,sa fie sincera si sa ne intelegem, si sa nu fie girafa cel putin asta imi place mie, acuma fiecare e diferit da sunt convins ca fiecare om cand e vb de o relatie conteaza comportamentul mai mult ca fizic, cand e vorba de sex logic ca conteaza fizicul, acuma tu alegi ce vrei sau ce te consideri

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe unii baieti (din pacate tot mai putini) ii atrage caracterul dar mai ales inteligenta.

| Dariusuu a răspuns:

I N T E L I G E N Ţ A

Ce oare ne-ar putea atrage la o fată?

Poate arătă ea ca şi Paris Hilton dar dacă nu are nimic în cap e 0 înţelegi?

Orice bărbat ştie dacă vrea o relaţie serioasă sau doar o aventură cu astfel de dive.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Sufletul laughing

| Raulinio a răspuns:

Caracterul este totul happy

| EdiShadow a răspuns:

Caracterul, apoi sufletul. Ca orice alt om. Sunt baiat si stiu!

| badearazvan a răspuns:

Ochi,gesturi,caracterul

| Kalina23 a răspuns:

Sa aiba ce sa vorbeasca cu ea, sa poata sa glumeasca, sa aiba lucruri comune

| SpiridusuCamatar a răspuns:

Iti zic ceva: Nu toti baietii sunt atrasi de fundurile bombate si de sanii mari. Intr-adevar, pentru unele fete acestea pot constitui un plus, dar daca de exemplu ai sanii mari din cauza faptului ca esti mai grasuta, mai bine nu. Baietilor, in general, le plac fetele care au un corp dezvoltat armonios (in general, prin fitness) - asta denota faptul ca ea se respecta si ca ii pasa cum arata.

Ah, da. Trasaturile cat mai feminine (ma refer si la cele ce tin de aspect (hair style, machiajul - de preferat cat mai decent, unele aspecte ce tin de cosmetica fetei etc), cat si cele de caracter (atitudine, felul in care vorbeste, cum se comporta - caracteristice) reprezinta avantaje.

Conteaza de asemenea si pasiunile comune, care va pot apropia.

| Bro_Filip_1997 a răspuns:

Comportamentul, mentalitatea, stilul în Care se îmbracă, muzica care asculta!

| Girlie a răspuns:

Pai depinde de baiat... mentalitatea, caracterul, eleganta, etc