| alinionutz670 a întrebat:

Cei lucruri i plac unei fete la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Paiii sa spun asa...ce-mi place mie la un baiat happy
Paiii imi plac baietii care au parul saten deschis, nu lung ca J.B (Justin Bieber), ochii caprui sau verzi, sa fie mai inalt decat mine, sa fie bine facut ( in sensul sa fi fost macar 2 saptamani la sala) sa stie cum sa se comporte cu mine, adica sa ma sune, sa ma alinte, dar nu din 5 in 5 minute,nu imi plac baietii gelosi,blegi, timizi.
Imi place sa stie sa ma scoata in oras, sa vorbim deschis.
Sa nu fie fitos, sa fie EDUCAT ( sa nu injure, sau sa se creada prea smecher ), nu imi plac baietii cu pearcing, care scuipa pe strada.
Asta e tot happy

| alinionutz670 explică (pentru Awkesna):

Interesanttonguebig grin mersi pentru ajutor:X

| Awkesna a răspuns (pentru alinionutz670):

Nu ai pentru ce, eu doar mi-am spus parerea :*

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Awkesna):

Aoleu imi venea sa sparg ecranul cand am vazut numele ala care incepe cu "Jus" si se termina in "tin"

| Awkesna a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

laughing, da stiu senzatia

| MariJB a răspuns (pentru Awkesna):

De ce nu-ti place parul lung ca al lui JB?

18 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Personalitatea, sinceritatea, curajul, cat este de amabil sau dragut, acestea nu sunt lucruri! A intrebat, de lucruri! Referitor la intrebare, tot ceea ce este parte materiala, pentru o fata este atractie!

| alinionutz670 explică (pentru baru):

Mersi baru pentru raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ii place masina, banii, peronalitatea, cat de mare e vibratoru

Răspuns utilizator avertizat
| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Sa fie sensibil, atent cu ce simt si sa aiba grija de mine. sa ii pese de mine si sa nu ma compare NICIODATA cu alte fetewinking

| SorinaFelina a răspuns:

Prima oara cred ca e look-ul
Apoi comportamentul
Iar pe locul trei depinde de cum o faci sa se simta cand esti lana ea

| Luly1802 a răspuns:

Unei fete ii place la un baiat aspectul fizic ~ochii, abdomenul (cu patratelebig grin), parul (nu un baiat chelbig grin), etc.....personalitatea ~destept, sportiv, amabil, simpatic, etc...un baiat trebuie sa aiba multe calitati pentru a cuceri o fata. Daca ai macar cateva din cele de mai sus, BaFtA!

| roxane2spk a răspuns:

De obicei, o fata e atrasa de personalitatea unui baiat, felul cum vorbeste, cum glumeste, sa o intelegi, iar daca iti place de o fata si vrei o relatie cu ea, vorbeste'i deschis, incat sa prinda incredere in tine. Fetelor le place sinceritatea.

| bianca_2668 a răspuns:

Cel mai mult imi place la un baiat simtul umorului. Daca ma faci sa rad mult garantat ne vom intelege bine. Apoi imi place sa fie ingrijit, sa nu fie cocalar sau fustangiu, sa stie cate ceva din viata, sa faca complimente fetei care o place, sa nu fie un sac de muschilaughing... Sa fie prietenos si sociabil. Sa ma imbratiseze des, sa ma sarute pe frunte. ei fetelor, ce ziceti?smug

| Ionela200 a răspuns:

Unei fete „adevarate" nu o piti, i place sinceritate pe care o are un baiat, curajul, comportamentul baiatului, adica grijuliu sau doar un treaca-mearga, si aspectul.

| dudeshebangs a răspuns:

Banii si masina! smug alea sunt baza.