| anonim_4396 a întrebat:

Chiar exista fete care ar face oral din placere? Mie personal mi se pare scarbos...de ambele parti. Exista baieti care au repulsie fata de oral?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie cel putin mi-e scarba sa imi bag limba intre craci la una. Daca isi pune un prezervativ mentolat o sa-ti placa.

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru mgtow):

Pai vezi, tie iti e scarba, dar te astepti ca una sa iti faca..nu e reciproc

| LaLaura a răspuns:

Nu am incercat ( nu am avut curaj), dar as face-o cu persoana iubita ( care inseamna totul pentru mine), de ce? pentru ca as dori sa il fac sa se simta mult mai bine.

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru LaLaura):

Eu cred ca se poate simti bine si in alte pozitii...si cred ca partile corpului ar trebui sa fie asociate...intelegi..adica capul nu are ce cauta intre picioarele altuia, ci acolo sus mda abureala

| LaLaura a răspuns (pentru ApaMineralaAcidulata):

Asa spuneam si eu pe la 17-18 ani, dar o sa vezi ca o sa te schimbi ( daca chiar il iubesti cu adevarat, ai face orice sa il vezi fericit, si mai ales, cu adevarat excitat).

| SkyPilot a răspuns:

Da, exista si inca destule. Poate nu tii destul la prietenul tau.
Ultima parte e neclara - sa ofere sau sa primeasca? Primii exista, ceilalti nu stiu, nu am auzit niciodata. Cred ca toti baietii isi doresc sa primeasca happy

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru SkyPilot):

Repulsie la a primi...

| MskDesign a răspuns:

Inca va mai puneti astfel de probleme in 2014? laughing
Credeam ca Romania a trecut peste astfel de subiecte.Nu are importanta prin ce metode se ajunge.Important este de a se ajunge la extaz din partea celor 2 participanti la actul sexual.

| ubox7007 a răspuns:

Eu sunt baiat si iubesc sa fac un oral unei fete... deci *** please

| mleonte81 a răspuns:

Repulsie la a nu primi poate...

| O734615555 a răspuns:

Da. Eu nu as face oral nici unei fetelaughing))

| romarios70 a răspuns (pentru O734615555):

Tu faci parte din categoria celor care nu recunosc. laughing

| Heninger_Gerhard_1997 a răspuns:

Din parerea mea stiu cum e sa faci si nu este ceva scarbos, e un lucru 50-50, la fel si femeia face acelasi lucru. happy