| RAY a întrebat:

Cica frumusetea sta in ochii privitorului

cine de aici vede fata asta ca fiind frumoasa?

http://img.garbo.ro/......7930_n.jpg

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Astea sunt doar reactii involuntare, sa fim atrasi de frumos, nu ne planificam noi, asta vine involuntar. Nu avem nicio vina!

37 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahahahaha
De unde le gasesti?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Raule nu-i vezi sufletul?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai amuzant mi s-a aparut simplul fapt ca tu gasesti doar exemple de genul.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Pai daca doar sufletul conteaza de ce nu sar aplica si ei asta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca continuam sa ne mintim singuri, normal

| RAY explică (pentru Drimmero):

Eu nu spun ca nu ar avea un carcater frumos sau ca nu e o persoana minunata sau ca nu e inteligenta dar nu ma atrage fizic ce vina am? mi-a raspuns una de aici ca cica sunt imatur si prost ca ma atrag doar alea frumoase pai eu ce vina am?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Unele frici sau scarbe pot fi dobandite in mod cultural, frica de serpi s-a dovedit ca la maimute se transmite cultural nu genetic, au luat asta o maimuta au crescuto si nu i era frica de serpi dar cand a vazut maimuta ca la restul maimutelor i era frica si ea a dobandit frica aia

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Uite-ti nevasta! big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt prea euforic datorita meciului pentru a ma lua de tine.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ah, nu mi-a iesit.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu esti singura care nu sesizeaza cand sunt bagate comentarii la misto in 'razboiul' dintre noi 2!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Lol, nu e niciun ''razboi'' intre noi, tu esti deja interzis!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum mi-ai dat reply-ul asta, cum conduce Arsenal cu 3-0! Nu ma trezi din visul asta, macar asta sa faci pentru mine!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Normal. Macar sa te simti si tu bine o data in viata!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce seara magica!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sa vezi cand o sa te insori ce magica va fi

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi ramai dator, prietenas!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu nu ai niciun merit...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Iar ai pus botu'. Nts, nts. Fi si tu mai pe faza!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Iar tu data viitoare ai grija sa scrii cu doi de ''i'' acel 'fi'/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Incredibil cum de mi-a gasit intrebarea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Astea sunt doar reactii involuntare, sa fim atrasi de frumos, nu ne planificam noi, asta vine involuntar. Nu avem nicio vina!

| Florentina9210 a răspuns:

Tipa din poza sufera de o boala, e normal sa arate asa, ai fi putut sa dai si tu alt exemplu, totusi. Sa compari un ''monstru cu o ''printesa'', nu e tot aia. De exemplu, ai fi putut sa faci diferenta intre una machiata si una nemachiata, era mai cool.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Din pacate asa e si totusi are ambitia si vointa de a vedea viata pozitiv multi dintre noi nu o vedem deci suntem sanatosi, intrebarea e pentru cei care spun ca doar sufletul conteaza, dar vad ca nici ei numai simt atractie gata s-a dus si la ei, nu spun ca nu ar avea un suflet minunat sau ca nu ar fi inteligenta dar nu face o buna impresie la prima vedere

| CuriousStuff a răspuns:

Ray, ai "extrem de prostul obicei" sa cazi in extreme. Tu o consideri pe kim kardashian frumoasa? Pentru ca am o veste proasta, unii o considera... Si daca crezi ca e frumoasa, am alta veste proasta, unii nu cred ca e frumoasa deloc. Asa ca frumusetea-i relativa. Exista si exceptii, femei pe care toata lumea le considera frumoase... Si femei pe care nu. Dar in majoritatea cazurilor, frumusetea e in ochii privitorului.
(Functioneaza si la barbati, asa ca feministe, dezamorsati-va!)

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Omule nu e vb de considerat e vb de atractie sexuala care e involuntara, tie isi plac gandaci, viermi?

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Care barbat hetrosexual nu are erectie cand o vede?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......d4e42c.jpg

| CuriousStuff a răspuns (pentru RAY):

Majoritatea BARBATILOR heterosexuali nu au erectie cand vad o poza cu o femeie. Baietii, da. Mai cresti... Si mai vorbim pe urma.

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Majoritatea barbatilor nu au erectie cand vad una dezbracata dar ce naiba au? doar baieti au erectie? nivelul hormonului masculin e la fel toata viata, pote uni sunt la menopauza la cat de feminimi sunt barbati nu ma mir numa fetite vad pe strada

| CuriousStuff a răspuns:

Improspateaza-mi memoria, unde am scris eu asta?
Si si daca as fi scris, homofob much? laughing

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Acum numai stiu pe undeva in fine mi egal dar macar recunoaste asta

| CuriousStuff a răspuns (pentru RAY):

Si tu mi-ai spus azi pe undeva ca iti place sa mananci unghiile strainilor in parc (alea de la picioare), nu mai stiu pe unde.
Sau am putea sa nu aruncam afirmatii false, ce zici?

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Nu ma azi asa am citit poate te confund

| RAY explică (pentru CuriousStuff):

Scuze

godyx a răspuns:
Tu te exciti cand vezi o femeie goala? O femeie este mai atragatoare cand este sumar imbracata nu goala. Tu crezi ca femeilor li se scoala cand vad un barbat gol? Femeile sunt altfel construite. Pe ele trebuie sa le cuceresti si altfel nu numai cu corpul.
RASPUNDE

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Nu gasesti tu frumuseetea, dar poate cineva ii va descoperi si frumusetea din ochii ei. Eu nu sut lesbi sa incerc sa o gasesc. Fiecare om are frumusetea lui, iar altul i-o va remarca. happy

| AnonimJustMe a răspuns:

În primul rând, acea fată suferă de o boală! Cred că dintre toate exemplele pe care le puteai alege, l-ai luat pe acesta, doar pentru a auzii ce aparent tu îti doresti. A fii frumos nu consta doar în cum arăți, daca ai un comportament decent, o inimă bună, si NU SUFERI DE VREO BOALĂ (ca ce-a a fetei din poza), ESTI FRUMOS! Eu o văd frumoasă, însă boala ei a preluat controlul asupra aspectului său fizic. Sincer, ar trebui să îti fie rusine că ai ales poza aceea pentru ca apoi să o degradezi pe acea fată, care din punctul meu de vedere, este o persoană puternică, zâmbește în poză, lucru pe care probabil ar fi trebuit să îl respecți!