| Possible a întrebat:

Cine a avut\are relatii : ea-scorpion,el-varsator cum e? Vreau cazuri reale, nu pareri de pe net intre aceste zodii.Eu citisem mai inainte si era ceva de genu ca astfel de relatii nu se mentin ca varsatorul vrea libertate isi doreste divertisment.Eu am o astfel de relatie si nu e asa cum scrie netul. Vreau sa stiu si cazurile voastre.Dau funda pentru cea mai frumoasa explicatie, poveste.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nici nu "trebuie" sa fie cum scrie netul, sau zodiacul! Oamenii fac realtia sa mearga sau nu, nu altceva! Calitatile si defectele lor, asumate si dorinta de a face sa mearga relatia, cu efort, intelegre, toleranta, umor, incredere si acceptare a celuilat, asa cum este el! A incerca sa il schimbi, sa il mulezi, sau adaptezi unui sablon pe celalalt, este una dintre cele mai mari greseli, care duc la despartiri sau la a insela, pentru ca celalalt dezamageste si nu e asa cum "trebuie".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca vrei cazuri reale nu te lua dupa chestii ireale cum ar fi zodiile.

| Bittersweett a răspuns:

Nu conteaza ce spune zodiacul, oamenii fie, se inteleg fie nu. eu sper sa functioneze relatiahappy!

| GutzEmy07 a răspuns:

Buna, e o prostie faza cu scorpion, varsatorul deoarece si prietena mea e scorpion si ma inteleg ff bine cu ea de vreo 2 ani si jumatate si inca tot fidela imi este... Eu zic sa nu iti fac griji in privinta zodilor nu te afecteaza absolut cu nimic!