| Davidd01 a întrebat:

Cine a făcut sex la telefon pana acum, prin mesaje etc, dau funda fetei care recunoște și care face în continuare.

9 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Sexting, poze kinky, la web, de toate laughing Diversitatea ne tine psihicul activ laughing

| OHmyGosh a răspuns:

Da rolling on the floor Si se mai intampla sa zic prin mesaje in continuare, dar rar sau daca am baut ceva rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Sexting? E fun si te tine toata ziua in priza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexting-ul e ca sexul cu prezervativ, recomandat doar ca ultima solutie.

| vaporwave a răspuns:

Vrei sa zici sexting
"sex prin telefon, mesaje", cam mult spus, nu crezi?

| Ruxandra15 a răspuns:

Ce e asa iesit din comun draga? Trebuie sa fim inventive si noi uneori

| KMaddieK a răspuns:

Yep. smug

| Davidd01 explică:

Kmaddie mai faci?

| Davidd01 explică:

Tot nu răspundeți la întrebarea, faceți? Fetelor? Și dacă încă faceți?