| Dorina_3787 a întrebat:

Cine are incredere in dragostea la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

Categoric nuuu~! in primul rand conteaza mai mult personalitatea degeaba baiatul e perfect daca e un misogim pentru mine e egal cu 0.Si mai e ceva nu poti numi asta dragosterolling on the floor poate atractie fizica e o diferenta destul de mare nu crezi?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel care vrea sa aiba o relatie are incredere in asa ceva (eu nu am incredere deloc)

| Razvan a răspuns:

Cand vezi un om pentru prima data remarci aspectul fizic. E normal sa nu iti placa daca nu e ingrijit sau e catalogat drept urat.Desi aici e subiectiva treaba. Abia apoi, in timp, cand il cunosti incepe sa apara atractia intelectuala. Dragostea la prima vedere e pentru naivi si pentru cei dornici sa aiba inima franta

| AnonimA a răspuns:

Buna pai faza e ca cei d mai sus nu am trecut prin asta si eu le spus gura mica ca nu stitiwinking

da exista asta si poate ai sa vezi si tu p ca eu am vz deja posy:*

| doar.pt.voi. a răspuns:

Hmm...eu dar nu prea...

| Emma a răspuns:

Nu exista asa ceva!

Poti spune ca iubesti o persoana abia dupa ce o cunostihappy
La prima vedere e atractie si nimic mai mult!

XoXo

| cristina a răspuns:

Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar e bine intotdeauna sa aruncam si o a doua privire

crede`ma

| BellaRagazza007 a răspuns:

Dragoste la prima vedere? = o prosti. e mare si lata!

eu una, nu cred nici in dragoste "adevarata", nu mai vb de " dragoste la prima vedere"...

| anss23 a răspuns:

Nu." A iubi" este un cuvant mult prea mare, si nu poti spune ca iubesti pe cineva daca nici nu ai vorbit cu el, nu ai petrecut timp cu el.Pe moment este doar atractie fizica.

| dsada a răspuns:

Eubig grin deocamdatatongue ca asa o fost faza la mine si a tinut 6 lunibig grinis inca in eatongue u crezy?

| ZeWsSs a răspuns:

Nu exista dragoste la prima vedere aia e atractie fizica, te indragostesti de cineva abia dupa ce ajungi sa il cunosti si vezi ce caracter are ce fel de om este, si chestiile astea nu poti sa le faci de la prima vedere

| anonim_1471 a răspuns:

Eu sunt de acordbig grin

| Yannaa a răspuns:

Eu una am incredere smug

| Dorina_3787 explică:

Asa cred si eu ca dupa ce cunosti persoana atuncea o poti iubi...