| ZambetheCaptive a întrebat:

Cine imi da si mie niste anunturi publicitare privind intentia de a cumpara sau de a vinde un anumit obiect? dau fundita la cele mai bune anunturi si la cele mai multe anunturi[sorry pentru categorie dar vreau neaparat niste raspunsuri si cat mai repede]

multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| relata a răspuns:

Iti dau eu cite anunturi vrei, numai ca daca vrei cu gramada, se platesc, totul se plateste, daca vrei sa scapi de partea cu banii, consulta un hacker, sau consulta un smecher, adica eu: 0745781179, sistemul acesta este cretin, ma enerveaza si nu ma intereseaza, inclusiv nici banii nu ma intereseaza