| SoNevable a întrebat:

Cine imi poate da niste declaratii de dragoste sau statusuri noi de dragoste... orice ca sa pot sa cuceresc o fatarolling on the floorlaughing

2 răspunsuri:
| secret_2599 a răspuns:

Asta e un status care o arde pe caterinca dar e real e ceva cu 2 fete. "Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi, toate sufletele mele, bate pentru tu si noi."...

| laure_3087 a răspuns:

Ai putea incepe sa te gandesti ca :" Dragostea nu se exprima in cuvinte, ea se simte!"