| bebe21 a întrebat:

Cine imi zice si mie o idee pentru a imi surprinde in mod placut iubitul?

Răspuns Câştigător
| BeT a răspuns:

Bebe, sexul nu este totul in viata, nu te lasa aburita de toate povestile pe care le auzi in jurul tau. O prietenie de lunga durata va duce la o despartire... iar daca vei oferii TOTUL, iubitului tau-ce poti sa-i mai oferi mai tirziu?! O femeie trebuie intodeauna sa pastreze ceva nou pentru. iubitul eii.deoarece barbatul este tot timpul in cautare de noutati!

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Adu o prietena laughing Acum serios, depinde numai de gusturile lui si tu le stii mai bine ca noi. Mie imi place sa stau noaptea intr-un parc, pe malul apei cu ceva banal de baut, o bere sau vin rosu si un dialog lejer, un alint, ceva simplu si banal, dar acum e prea frig, din aprilie incolo...lui poate i-ar placea o husa pentru telefon, n-avem de unde sti. Daca te gandesti la experimente erotice cred ca sunt destule accesorii site-uri de specialitate. Dar orice ai face, vezi sa fie ceva ce ii place lui, nu neaparat ce ai vrea tu sa primesti big grin

| 16.laura.16 a răspuns:

Cand mergi la el acasa, lasa-i undeva ascuns o scrisoare de dragoste si un cadou simbolic pe care sa-l gaseasca in urma indiciilor din scrisoare.

| poesia a răspuns:

Fa ceva ce stii ca ii place si nu ai facut niciodata, mergeti intr-o excursie.

| Fllly a răspuns:

Pi...confused

o seara dh'aia pregatita cum stii uh mai bine...winking
asta daca intretinetzi relatii sexuale happy

| Alien a răspuns:

II poti arada ca esti inteligenta!
Ar putea fii suprinzator!
Cum?
Nimic mai simplu, fii tu insuti!

| ionikutza a răspuns:

Cheama-l sa te ajute la ceva la tine acasa. Tu inre timp pregateste o cina romantica, patul cu petale de trandafir, scrisori de dragoste si sa pregatesti masa cu felurile lui preferate, sa te imbraci foarte frumos(sexy)daca ii place lui.Eu asa sarbatoream acesta zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce ii place asa ca nu ma pronunt, al meu zice, of, prea multe haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai prajituri savarine

| mersifrumos a răspuns:

Auzi ce zice cineva: sa te pupi cu altul in fata lui ca sa-l surprinzi placut laughing
acum fara caterinca, pupa-l mai mereu

| ciprianos a răspuns:

Blowjob

| weirdo a răspuns:

Arunca-te de pe un pod. s-ar bucura la maxim laughing rolling on the floor