| ioana_5244 a întrebat:

Cine ma ajuta cu cateva cuvinte frumoase de dragoste venite din suflet? nu ma prea pricep si nici nu o sa caut pe net poezii siropoase.

2 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

DE cand ta-am privit
M-am si indragostit
Eu te iubesc nespus
Si nu am cuvinte de spus.

La tine ma gandesc
NU ma mai opresc!
Te iubesc...kiss
SI vreau sa te mai intalnesc!:X

Imi este dor de inima ta
De fata balnda care ma alina
O tu iubire un minut cu tine
O sa ma simt atat de bine!

| BiaRawr a răspuns:

Iti iubesc ochii, insa ii iubesc pe ai mei mai mult caci fara ei nu i as putea vedea pe ai tai.
Esti subiectul gandurilor mele.Nu conteaza ce gandesc, totul are legatura cu tine.
Toata lumea ma striga pe nume.Insa numai tu poti sa faci ca numele meu sa sune special.
But our love is like a wind.I cant see it.But i can feel it.
I think you are the only one who will stay, no matter how hard is life with me.
Ai iubit vreodata pe cineva incat asta te facea sa plangi?
Iubesc acel moment cand ma uit la tine, imi zambesti si apoi te uiti in alta parte.
Nu stii de ce traiesti, pana cand gasesti motivul pentru care ai muri...
A iubi e ca atunci cand sari de pe o stanca.
Nu'ti pasa cat de ingrozitor te va durea cand te vei lovi.
Tot ce conteaza e acea scurta perioada de timp in care ai simtit...
ca poti zbura...
Uneori...
Cel mai mic lucru.
Iti ocupa cea mai mare parte din inima.