| roxy_7432 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? De ce nu mai pot posta raspunsuri? Imi spune ca trebuie sa confirm adresa de e-mail si sa o retrimit cu un simplu click.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Asa ni s-a intamplat tuturor la inceput. Urmeaza sa primesti un e-mail. Verifica-ti inbox-ul, cauta si in Spam. E-mail-ul de la administratia TPU poate sa vina cu o mica intarziere (maxim cateva ore), dar pana maine, sigur, il vei primi. Succes! Numai bine!

P. S. Dupa ce vei confirma adresa ta de e-mail, nu vei mai avea aceasta problema, vei putea sa raspunzi linistita la intrebarile celorlalti.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@roxy, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| protos87 a răspuns:

Pai asta mi-a aparut si mie azi. cauta un link pe undeva de verificare a adresei de mail, apoi verifici inboxul si dai click pe linkul pe care il primesti de la TPU.