| honeybunny0009 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste probleme la chimie, va rog frumoss:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu se va oferi poate o sa vina un user si o sati zica daca ii lasi o funda te va ajuta.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Aici la TPU nu ai voie sa pui intrebari despre teme...findca iti anuleaza contul

pa, pa

| simonica57 a răspuns:

Eu te pot ajuta dar sa nu fie de clasa a 8a ca eu sunt in a 7 a
deci raspunsul final e poate
fundita?

| EnterSandman a răspuns:

Daca e materie de clas a-5-a pot sa te ajut, ca doar de pe atunci imi mai aduc aminte...laughing, hai poate si de a-6-a imi mai aduc aminte...poate.deci hai zi, pe pm sau aici laughing
app:ce treaba are Chimia cu dragostea si sexul? rolling on the floor