| denysa15 a întrebat:

Cine stie statusuri de dragoste? dar nu vreau delea de despartire : "imi pare rau ca te-am pierdut.etc"... m-am indragostit si nu stiu ce status sa mai punhappy

Răspuns Câştigător
| Karisma a răspuns:

As vrea sa fiu o stea o stea cazatoare sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca te iubesc iubirea mea! - /iubirea inseamna jertfa si jertfa arata cit iubesti, caci dragostea e adevarata cind poti so dovedesti//FUNDA?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"M-am îndrăgostit de tine și te iubesc mai mult ca oricine și orice momentan. Nu o să îmi pun un status complex și patetic în care să scriu multe fără să spun nimic, copiat de pe net căci știu din start că nu te voi impresiona ci mai mult plictisi. Gestul contează și originalitatea"