| ronaldo07 a întrebat:

Cine vrea sa ne cunoastem? vreau sa cunosc cat mai multe fete

10 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

E ilegal si sa te uiti la mine, dar mite sa ma cunoshty,... pffffffff du`te frate pe site`uri speciale pentru, asa ceva happy

| niki a răspuns:

Daca prostia ar durea...esti un distrus!

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Da iubi.du-ma intr-o seara romantica la o şauorma, apoi consulta-mi amigdalele si la final hai sa dansam erotic pe o manea şukărită.

| Andreea357 a răspuns:

Y.anda85 id-ul meu...dar mai bine te duci pe alte site-uri pentru asa ceva

| buburuza_4437 a răspuns:

Auzi sunt destule site-uri pentru asa ceva!

| katy1151 a răspuns:

Du-te pe matrimoniale

| RoxxuInna a răspuns:

Buna! Cati ani ai? De unde esti?

| GoLeZ a răspuns:

Daca vrei iti fac cunostinta cu o prietena.dar imediat dupa ce dau mana cu ea.

| Cristina_5283 a răspuns:

Esti disperat?laughing Eu nu vreau sa te cunosc

| emil_1709 a răspuns:

Buna ma numesc Larisa, si nu am iubit, am avut unl-l da m-a inselat cu alt cineva, te bup