| freakszrecords a întrebat:

Copii care fac sex sub varsta de 18 ani se opresc din crestere?

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Ceea ce spui tu nu este adevarat! Nu are nicio legatura varsta inceperii vietii sexuale cu dezvoltarea fizica. Deci ceea ce stii tu este doar un mit, asa ca stai fara nicio grija ca nu e adevarat. Sper ca te-am ajutat! BYE bYE

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu are nicio treabă una cu alta.

| gigiro a răspuns:

Din cate stiu eu, e o legatura intre cele doua probleme. Se pare ca cei care incep mai devreme viata sexuala.au un proces de crestere mai incetinit.Am sa ma documentez, dar cred ca am dreptate 90%.

| Anecherry a răspuns:

Nu, in nici un cazhappy.

| nicol20 a răspuns:

Nu cred

| imiplacemov a răspuns:

Ce legatura are?:-s

| latexcap93 a răspuns:

Da, in general nu li se mai dezvolta mintea. Cred ca ai facut sex pana in 13 ani.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu are nici o legatura

| KoWalSky a răspuns:

Cu siguranta, NU!

| bianka_6461 a răspuns:

Sincer, eu stiu ca nu este adevarat.

| cristiano_6675 a răspuns:

Nu, din contra se dezvolta mai repede si cresc mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece acesta nu influenteaza organismul celular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, din contra fetele care incep viata sexuala mai devreme se dezvolta mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput sa fac sex de cand aveam 8 ani, acum am 19, deci e in regula, am crescut!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce poti sa mergi in picioare poti sa faci ce vrei deci de la 1 -2 ani. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| claudiu_1901 a răspuns:

Nnu