| iAngel a întrebat:

Cred ca o iubesc, oare ea ma iubeste? Si este si o problema.
Deci in seara asta ea mi-a spus mie ca vrea sa fie cu mine in ultima banca in clasa (suntem clasa a 10-a), eu am spus ca sunt de acord cu chestia asta, eu oricum stau in ultima banca cu un coleg, si ea in prima banca, dar i-am spus ca voi sta doar cu ea.Inseamna ca ii place de mine? Asa imi da de inteles.in clasa mereu vrea sa stea pe langa mine, dar este o problema. fumeaza si i-am spus in gluma sa se lase de tigari, si a zis ca nu poate. fumeaza din clasa a 5a sad, credeti ca este potrivita pentru mine? ma inteleg super bine cu ea, la orice

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca o fata fumeaza, inseamna ca nu e potrivita pentru tine?
Asta e doar un aspect minor. Acum, tu iei toate prostiile in seama? Daca iti place de ea si crezi ca si ea te place, atunci de ce nu vorbesti cu ea?

| Phutui a răspuns:

Daca fumeaza tutun e ok, daca fumeaza alte porcarii nu stiu cat mai e de ok.dar fumatul nu ar trebuie sa schimbe nimic:d si daca nu iti place sa o saruti dupa ce fumeaza ii dai din gurita in gurita orbitbig grin.am patit asa, o tipa dupa ce mi-a oferit a doua oara, m-am prins si imi luam eu si "clefaiam"dupa ce fumam. daca e cu bun simt se simte big grin

| Atechan a răspuns:

Tu ar trebui sa faci ce crezi dar ai grije sa nu iti bage si tie in cap 'boala' cu fumatul.

| cipricocut a răspuns:

Normal ca este potrivita pentru tine dar daca reusesti sa o faci sa scape de viciul asta este si mai bine pentru ea, succes

| DanySweety a răspuns:

Da este potrivita.dc sa nu fie.nu conteaza daca fumeaza sau nu.big grin