| Ariadna27 a întrebat:

Credeti ca ar putea tine o relatie dintre o fata de 15 ani si un baiat de 23?
El e un baiat care iubeste distractiile. POate fi beat chiar si ziua.Mereu e cu berea in mana.In trecut a fumat iarba.A batut-o pe mama sa.Are citeodata probleme cu politia.
Ea,fumeaza, s-ar culca cu el chiar si din prima zi.Se ridea tare si prea mult.Cind avea 14 ani trimetea poze cu ea goala la baieti.
Baiatul a tinut legatura,si chiar a avut o relatie cu o fata bravo,educata, desteapta timp mai mult de un an.Si a lasat-o pentru ca nu ea nu a vrut sa faca sex cu el.Si a doua zi s-a legat cu tipa aia.
Ce puteti spune despre relatia lor?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curvasarie laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Tanda si cu Manda. Sau cum e turcu asa si pistolul. Persoane imature mental, dezechilibrate psihic, viitorii homelessi ai unei societati tot mai bolnave.

| AirănMeidăn a răspuns:

ca la carte, ce naiba

| Zabbyel a răspuns:

1esec happy

| TanteMarianne a răspuns:

Mamaaaaaaaaaa. dar ce complicat mai e cazul asta. orice e posibil in dragoste, dar scuze ca o zic cazul asta e ciudat rau l asa mai curvesc nu neaparat ciudat. ciudat, curvesc, asa parca scos din cur...
nu-i o relatie .......normala!
iti zic eu cum stau treburile cu dragostea.

iubire+S=cuplu normal
iubire+prietenie=doar cei mai buni prieteni
S+prietenie= amici de S
iubire+S+prietenie= perfect facuti sa fie impreuna.

vezi tu cazul asta e cam ciudat. probabil pentru ca fiecare are alt gand in legatura cu celelalt.
tipul ala doar vroia sa-i **** una, tipa poate nu vroia neaparat sa-i **** una ci poate ea il iubea, dar nu neaparat sa faca S cu el.
in fine e o ciudatenie totala, dar ei vad ce fac.

| kyliejenner a răspuns:

Relatia o sa tina atata timp cat o **** bine laughing

| MidnightR a răspuns:

Zici ca i-a ales Cupidon personal, asa de bine se potrivesc.
E viata lor, fac ce vor.Atata timp cat aleg sa se distruga reciproc si nu pe altii.
Sper sa nu-l puna sa aleaga intre ea si bautura si el sa n-o puna sa aleaga intre el si alti barbati.