| Yoman1000 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa imi rup " ata " prin masturbare?

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu!- Lasao acolo! nu are nici o importanta ca nu nu se rupe! Posibil sa ai multi copii si ata sa nu fie rupta.Nu este o regula ca trebuie sa se rupa! Lasao nu da nicio importanta acesteia.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca poti; nu face asta brusc, vei avea parte de ceva usurime si jena locala.

| cristy3991 a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) You made my day

| ilvadpenasu2 a răspuns:

Ce ata? laughing