| AnneIsHere a întrebat:

Credeti ca daca m-a placut acum doi ani poate sa ma mai placa o data?

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Depinde de fiecare, sunt persoane care au toata viata un fel de atractie pentru o persoana de sex opus, cu, care au avut in trecut ceva si poate intr-un fel sau altul nu au trecut peste!
Mai ales cand e o varsta destul de frageda, totul este posibil tongue
Si daca mai exista si iubire pe deasupra, e mai mult ca sigur sa te placa!
Incerca, poate merge cevawinking

| NatureSelf a răspuns:

Daca ai corpul la fel de buna, te va place si cand va fi casatorit, doar va regreta, ca fiind casatorit nu te mai poate avea

| Rockart a răspuns:

Sigur. De ce nu?

| Eternitas a răspuns:

Dacă te-a plăcut odată, te poate place şi a doua oară. O persoană se poate îndrăgosti de câte ori vrea.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Da pentru ca fiecare persoana e speciala si poate chiar te iubeste.