| kingalex1337 a întrebat:

Credeti ca daca mi.am intrebat prietena daca vrea sa fie cu mine si ia.m lasat un anumit timp anume s.ar supara? am intrebat.o daca vrea sa fim impreuna si alte chestii dar nu vine vorba despre altceva.sincer o cunosc de 5 ani mersi pup :* cine da raspuns bun are fundita

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Esti cam mic pentru fete, asteapta sa mai cresti.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca te cam grabesti.

| Happyjump a răspuns:

Nu cred ca s-ar supăra, daca tu crezi ca te place, nu cred ca se va supăra, va Cunoaște-ți de 5 ani știe cum esti si e posibil sa accepte

| Floricikmov a răspuns:

Nu nu cred ca s-ar suparat din contra cred ca poate se gandeste ca esti intelegator cu ea si ii lasi un timp de gandire. Eu cred ca este ok si ca te-ai descurcat bine tine-o tot asa. Succes si o zi frumoasa!

| Catacata7799 a răspuns:

Nu te grabi si nu o presa sa faca o alegere.Dmonstreaza-i prin gesturi ca o meritiwinking