| szivarvany a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa intrebi un barbat daca are de gand ceva sau nu? Adica e totul ok dintr o data el numai da niciun semn dar daca tu vorebesti cu el iti raspunde de parca nu s ar fi intamplat nimic glumeste etc...si nu cred ca vorbeste din politete caci cine vorbeste 3 ore cu cineva din politete nu?

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu e bine sa il intrebi ce are de gand, nu inteleg unde te grabesti. Daca grabesti lucurile si il agasezi cu intrebari de genul " ce ai de gand", il faci sa fuga de tine happy

| szivarvany explică (pentru Purec):

Da,l am intrebat bine nu cred ca l-am facut sa fuga de mine cu aceastaintrebare caci nu era prea interesat nici inainte dar macar m am lamurit cred ca mai clar de atat nu poate sa fie. Dupa ce i am explicat ca nu inteleg comportamentul si indiferenta lui fata de mine de pe o zi pe alta si etc...am terminat cu o intrebare cv in gen.tu esti ok as vrea sa stiu ce e cu u? La care raspunsul lui dupa tot romanul meu a fost:nimic ce sa fie.Si atunci am zis bine asta e

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai simplu mod de a afla raspunsul la intrebarea care te framanta ar fi s-al intrebi pe el direct fara ocolisuri, adica sunt de acord cu ideea ta domnisoara curcubeu.

| neutrino a răspuns:

Nu este o idee buna. Mai asteapta.

| grab a răspuns:

Da, poti sa il intrebi ce si cum si sa punctezi foarte clar ca tie iti place de el happy