| anonim_4603 a întrebat:

Credeti ca este bine sau normal ca dupa o perioada scurta de timp de cand ne cunoastem, prietenul meu sa ma atinga in zonele intime?

Răspuns Câştigător
| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi dupa parerea mea, daca tu ii dai voie el o sa puna daca nu...nu stiuthinking dar in orice caz mai ales ca spui ca dabea va cunoasteti nu e bine sa il lasi gandeste'te o sa creada ca esti de acord si de la un pipait se poate ajunge la altcevawinking. Asa ca treaba ta dar ai mare grija daca nu vrei sa ajungi la altceva, respingel sua vorbeste cu el spune-i cum sta treaba.Eu asa cred ca o data ce te pipaie o sa zica ca merg mai departe oricum e de acord.Asa ca daca nu vrei sa ajungi la altceva vorbeste cu el nu stiu dar in orice caz nu il lasawinking

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E prea devreme pentru asa ceva si o sa creada ca vrei mai mult!

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca e un gest potrivit. Aceste lucruri se fac dupa ce doi parteneri se cunosc mai bine. Depinde si ce relatie vreti voi. Din ce spui tu cred ca nu vrei asa ceva asa ca sa nu ii permiti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e normal, pentru acest lucru trebuie sa aiba acordul tau si avand in vedere ca abia va cunosteti o sa creada despre tine ca asa te porti cu toti baietii.Cred ca trebuia sa ne spui varsta, daca esti minora situatia e cu atat mai grava.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu daca a avansat asa repede nu vrea decit {SEX] ai grija. daca te iubeste ceea ce e prea devreme sa vb daca sp ca va cunoasteti de putin timp nu are intentii serioase

| mihaa a răspuns:

Depinde si de varsta lui, daca e adolescent, e obraznik, daca e trecut de 18 anii, vezii hormonii lucra, decii...

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Nu cred ca este bine... s-ar putea sa creada ca vrei si altceva

| vampirika a răspuns:

Eu cred ca nup:S...

Răspuns utilizator avertizat
| georggyy a răspuns:

Nu rolling eyes probabil o sa vrea si altceva. ( sex)

| Zambet a răspuns:

Nu.

| babyblue_8473 a răspuns:

laughing Pai tu ii permiti?

Nu e greseala lui, e a ta, sa stii big grin. El incearca, iar tu ii pui totul pe tava! Nu-i mai permite! poate dupa mai mult timp( 5 luni de exemplu) da. Prietenul meu s-a rugat de mine sa-l iert 2 zile doar pentru ca mi-a pus mana pe picior si m-am enervat laughing.
Deci fi si tu mai atenta ca apoi o sa te priveasca altfel.

| Matusha a răspuns:

Daca are acordul tau deplin... daca nu, incearca sa discuti cu el sa vezi ce intentii are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e bine. poate vrea sa te incerce sa vada daca esti de acord ca sa te culci cu el... j daca o sa vada ca ii permiti o sa vrea mai mt...ai rabdare putinwinking

| J u s t a răspuns:

Poi daca te iubeste laughing

| ǺyĐÄ a răspuns:

Nup...nu e bine ce face...thinking