| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Credeti ca exista baieti care iubesc si sufera cu adevarat? Care nu intorc capul dupa altele, care au ochi pentru o singura persoana? Voi ati gasit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| max_4494 a răspuns:

Normal! Cel care iubeste cu adevarat se daruieste unei singure parsoane. Daruirea inseamna respect, seriozitate, consecventa sentimentala, atasament.Cum ar putea o femeie sa nu aprecieze asemenea lucruri? De fapt daca nu te comporti asa inseamna ca nu iubesticii ai doar o simpla aventura.In privinta capului intors dupa o '' gratie'', e ceva normal.Atata timp cat o faci admirativ si nu mitocaneste.

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi apoi vă miraţi de ce bărbaţii sunt misogini...

| Dizzydizz a răspuns:

Exista, da dar sunt fft rari si de aceea la multe fete li se par straini, pentru ca putine au dat peste genul acela de baiat:X

inca il astept si eu.big grin

mariana
| mariana a răspuns:

Baietii sunt si ei oameni si atunci cand au sentimente puternice de iubire si nu le sunt impartasite, ori atunci cand dragostea din partea fetei s-a stins, desigur ca si ei sunt marcati si au suferinte din dragoste. Va mirati dragilor ca baietii pe care-i stiti voi se uita dupa altele, da e adevarat insa voi doar de aceia va indragostiti pentru ca, va plac ca sunt joviali si va abordeaza direct uneori chiar cu o oarecare insolenta, dar baietii mai timizi, mai cuminti si care sunt "buni si de vreme acasa" pe aceia ii ocoliti, asa ca nu trebuie sa va plangeti daca iubiteii vostrii se uita si dupa alte fete. Ei fac parte din categoria "cuceritorilor" si aceasta le este "meseria" de baza si tocmai ea va atrage la ei, asa ca nu trebuie sa va plangeti.
Sa fiti iubite si incercati sa va placa si baietii care sunt mai statorinici.
Acum raspund la intrebare, eu sunt fericita care am gasit un barbat care ma iubeste si care are "ochi" doar pentru mine si eu la fel, pentru el.

| vlaaddd a răspuns:

Si ce? vrei sa spui ca fetele nu se uita dupa altii cand sunt cu prietenul de mana?

Fi serioasa.

| Anonima3127 a răspuns:

Normal ca exista baieti care iubesc si mai si sufera din dragoste. Nu le poti cere sa nu intoarca capul pe strada cand vad ceva frumos laughing ca doar si noi mai intoarcem capul cand vedem ce ne placehee hee. Dar cu siguranta sunt baieti care sufera, si sufera enorm din dragoste. Am cunoscut astfel de persoane, dar din pacate acei baieti dau peste fete care nu stiu sa ii aprecieze, si dupa o deceptie le e foarte greu sa mai aibe incredere in alta fata. De aceea isi vor bate joc dupa de fetele cu care vor mai sta, pana cand vor cunoaste pe cineva care le va reda puterea de a iubi si de a putea avea incredere in sexul opus

| Mirela a răspuns:

Prietenul meu, pot fi sigura ca ma iubeste mi-a aratat de multe ori asta. dar totusi se mai uita si dupa altele :d nu intoarce capu ca un nesimtit dar oricum. Dar de inselat, nu m-a inselat in 9luni, caci era imposibil sa nu se scape sau sa nu-mi dau seama ca ma minte! Cred ca o sa incep sa devin geloasa pe masini laughingca vorbesc cu el si numai il vad ca intoarce capu si face "ce fain ii tunat bmw asta " laughing etc.

| DonAnonymius a răspuns:

Normal... da sunt peste 2-3 miliarde de barbati in lumea asta, doar nu crezi ca toti is misogini nu?

| iverson a răspuns:

Daca iubesti nu inseamna ca nu intorci capul dupa altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Dy3nutzza a răspuns:

Buna. Dragii mei, ce-i frumos si lui Dumnezeu il place. Sa fim seriosi cand vezi o persoana frumoasa normal ca iti atrage privirea indiferent ca esti barbat sau femeie. Dar sa fim seriosi de ce sa mearga la altele? Ce au ele nu avem si noi? Un barbat care inseala inseamna ca iubita/sotia nu stie sa il satisfaca dar mai sunt si de aia care orice le-ai face tot se duc. Aceste fenomene se numesc nesimtiti. Pup

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. Cunosc multi baieti care au prietena, le iubesc enorm si chiar sufera extraordinar de mult cand se cearta...si totusi se uita dupa altele.
Din propria experienta ce sa zic, am avut si eu de aface cu o astfel de persoana, ma iubea enorm, plangea dupa mine si cand ne'am despartit sa taiat, a avut tentative si se inzola, mai pe scurt a intrat in depresie. Acum ce sa spun, se uita si dupa altele, si ce e si mai grav imi spunea chestia astahee hee
Anyway, nu trebuie sa cauti o astfel de persoana, lasa'l pe el sa te gaseascatongue

| ionelafrumusik89 a răspuns:

Sincera sa fiu pana acum nu nu am gasit nici un exemplusad

| afterline a răspuns:

Da eu