| romanaols a întrebat:

Credeti ca exista compatibilitate intre zodia balanta si berbec?

Răspuns Câştigător
| saby26 a răspuns:

Da exista f mare eu sunt berbec iar sotul meu balanta si ne intelegem f bine.iti dai seama ca altfel nu il alegeam sa fie sotul meu, eu sunt o fire mai apriga si nervoasa iar el este f calm si dupa cum spune si zodia balanseaza mult lucrurile inainte de a lua o hotarare.asa si trebuie intr-un ciplu cand unul este mai nebun celalalt sa fie mai linistit ca relatia sa mearga

3 răspunsuri:
| gicuu1997 a răspuns:

Desigur

| Polaris a răspuns:

Nuuu, dacă doi din zodiile acestea se vor întâlni în spaţiu şi timp, rezultatele vor fi ca şi întâlnirii materiei cu antimateria, adică facem toţi poc!

| TeIubescBL a răspuns:

Sunt doar lucruri neadevarate!
Daca tot tii sa afli minciuni si sa te bucuri sau intristezi degeaba intra pe http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/berbec/balanta.php
Paa! :*