| hypothesis a întrebat:

Credeti ca existe multe fete de acest gen? Si anume:am o prietena, are 16 ani si ne cunoastem de mult. Ea de cand e la liceu a ajuns sa aiba un foarte mare curaj,mai ales de cand a inceput sa fie bagata in seama de anumiti tipi. Partea rea ar fi ca nu prea refuza pe niciunul. In orice discutie ar intra, ea accepta si se intalneste cu respectivul pana la urma. Si ma intreb oare:sunt chiar asa de multe fete usuratice sau sunt exceptii. Si cum ar trebui sa te comporti cu acest gen de femeie avand in vedere ca tu esti o persoana integra si ori ai o relatie si atat, ori eviti daca-ti place sa umbli cu 5 odata. Mentionez ca se da si la mine
Deseori ma atinge senzual si ma saruta pasional pe obraz. Pentru mine ca barbat imi convine dar avand in vedere ca o cunosc si stiu cum e, nu prea ma incalzeste. E prea mare ipocrizie.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt destule. Au si ele un rol in viata. Fa sex cu ea si gata. Aceea destinata tie o vei recunoaste usor cand va veni timpul.

| hypothesis explică (pentru Salontanul):

Treaba si mai bizara e faptul ca aceasta fata in ciuda usurimii de care da dovada, nu a facut sex, chiar daca a avut ocazia, a refuzat. Si ma intreb totusi, ce cauta aceasta daca nu sex thinking

| MidnightR a răspuns (pentru hypothesis):

*Ahem*,atentie.Asteapta tu pana da de unul mai nebun care sa ii ia avansurile prea in serios si nu ii mai dea pace ca se cuminteste ea. Poti sa-i spui daca nu iti convine ca manifestarile ei nu o fac cu nimic mai speciala.

| Salontanul a răspuns (pentru hypothesis):

Atunci poate ca vrea sa gasesca pe cineva care s-o iubeasca asa cum este. Neintelese sunt... femeile! happy

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca n-ar fi astea, n-ati sti sa apreciati o femeie adevarata laughing
Prietenei tale ii place mult atentia. Poate prea mult.

| TanteMarianne a răspuns:

Baaaai. o relatie ori e relatie ori nu e. tipa nu te iubeate cu adevarat, o intereseaza numai sa fie ea cea mai sexy cea mai bagata in seama. nu ai nici o sansa sa fie a ta, numai a ta. dar mai si varianta 1% care-i asa :
poate ea te iubeste, dar vrea sa-ti arate ce fata grozava este si ce mare oportunitate ai sa fi cu ea impreuna.

dar eu zic ca-i restul de 99%, nu tine cu adevarat la tine si vrea numai sa fie in mijlocul atentiei.
eu zic sa vorbesti odata cu ea in privat serios. bine? sau fa ce vrei...

| hypothesis explică (pentru TanteMarianne):

Dar de unde si pana unde ai inteles tu ca eu imi doresc sa fiu cu ea? Eu am intrebat altceva, daca nu poti intelege, nu te baga.

| scorpiaX a răspuns:

Mi se pare ca, cauta doar atentie... asa cum ai observat tu tot ceea ce face... asa au observat si cei din jur :/
poate se simte mai ok, mai importanta facand asta... vrea sa fie in centrul atentiei... si ti.as sugera sa nu te prea bagi in seama cu ea... sau... incearca sa o schimbi, stai la o discutie cu ea si vezi ce are in cap, incearca sa o asculti si sa iti dai seama ( totul porneste de la o rana in adancul inimii )

| 奇妙 a răspuns:

O poti lua sa te distrezi cu ea, dar pe mine unul nu m-ar incanta foarte tare. Una este sa te sarute pe tine una cu care te-ai chinuit sa ajungi acolo si care e mai cu tiglele pe casa si sa ai acel feeling ca ai castigat-o, si alta e sa stai cu una pe care o ai cand ai tu si oricine cheflaughing.