| bleakk a întrebat:

Credeti ca iesitul in club iti poate aduce acasa o femeie iubitoare si linistita? Adica te poti duce in club si acolo sa dai de ceva serios? Sau doar prosteala si distractie ca asa e treaba?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca vrei sa vii deja cu ea acasa, atunci ai gasit locul potrivit unde sa cauti fata mult visata.

| Doub a răspuns:

Nu,parerea mea.O fata "iubitoare si linistita" mai ales "linistita" nu prea are ce cauta in club.Ea gaseste lucruri mult mai importante de facut.

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ai noroc. Adica sa intalnesti una iubitoare si linistita care a iesit cu colegele ei mai nelinistite o singura data in viata ei ca sa vada si ea despre ce e vorba. Probabil ca e o sansa la 100000. Una iubitoare si linistita poti gasi in locuri unde va aduc pasiuni comune. Si ca sa o gasesti, cauti mai mult si te ocupi mai putin de Manuela si Palmela! Crede-ma, vei fi mai motivat!

| cristimihailov a răspuns:

S-ar putea sa dai peste persoane care vor sa se distreze. Unele pot fi deschise, altele pot fi epave sentimentale.

Si pana spargi zidurile cetatii uneia care e franjuri sentimental, pana recapata increderea in ea si in viata, etc... E destul de greu.

Depinde de tine cat vrei sa aloci pentru asta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mai rar ceva serios.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as spune ce gandesc de fapt mi s-ar sterge raspunul asa ca raspund cu o intrebare : ai gandit cand ai postat intrebarea asta?

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu am gandit, nici acum nu gandesc, scriu fara sa gandesc, nu ti se pare un miracol ca paradoxal poti scrie fara sa gandesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

Eh, atunci iti dai seama ce miracol am vazut eu cand am citit intrebarea ta foarte inteligenta

| TeckTonik997 a răspuns:

Niciodata nu poti stii...

Răspuns utilizator avertizat
| mariaalexandra97 a răspuns:

laughing In club nu o sa gasesti NICIODATA o femeie iubitoare si linistita.O femeie iubitoare si linistita o vei gasi in locurile in care nu te-ai gandit niciodata ca ai putea sa gasesti pe cineva si sa ai ceva serios cu aceea persoana.

| elements1994 a răspuns:

Buna,da poti sa aduci acasa o femeie iubitoare si linistita.Toate fetele odata si o data ese sa se distreze.