| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in toate cuplurile se practica sexul oral.De ambele parti? Dar in special fetele practica asta?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da.Nu toti fac asta. Oricum este ceva care nu intereseaza pe altii dinafara.

| ladyMillion a răspuns:

Nu se practica in toate cuplurile pentru ca nu toate persoanele sunt fane. Fiecare are propria opinie si propria preferinta, deci il poate practica sau nu. In majoritatea cazurilor se practica atat de catre fete, cat si de catre baieti.

| RAY a răspuns:

Nu, suntem diferiti fiecare face sex cum e obisnuit in general noi oamenii ne repetam actiunile mereu, rar persoane curioase de ceva nou

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate da un raspuns afirmativ si nici aprecia cam in ce proportie se practica sexul oral in cadrul unui cuplu indiferent de natura acestuia.In general se practica de catre ambii parteneri si ar fi complet gresit sa afirmam ca ar fi practicata in special de catre femei.Consider ca impresia incetatenita este una gresita si este generata de faptul ca practicarea acestui tip de sex este utilizata cu precadere de catre prostituate care o practica mai des.

| neutrino a răspuns:

Nu se practica in toate cuplurile, iar acolo unde se practica, fetele sunt mai active.

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca toate cuplurile practica, dar cred ca peste 90% din ele.

| Dariusuu a răspuns:

Nu se practică în toate cuplurile dar îți garantez că majoritatea au încercat măcar odată.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu cred ca toate cuplurile, sub nicio forma! Sunt cupluri care nu accepta sa fie impreuna din cauza preferintelor diferite, sunt altele care se respecta chiar daca un partener are o opinie altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"De ambele parti?" la ce bun sa faca doar 1 din 2? alea sunt doar fite si majoritatea de la fele.

| MrLucas a răspuns:

Nu se practica in toate insa de cele mai multe ori cei care nu practica au ei conceptiile lor si n-au incercat niciodata sau au incercat si nu le-a placut de niciun fel(ciudat, viata fara sex oral e ca tortul fara cireasa, sec)

| FashionVictim93 a răspuns:

Prietenul meu imi face sex oral... iar eu i-am zis de la inceput ca nu voi face asta si sa renunte la ideea de sex oral.iar el a insistat sa imi faca si imi face mereu fara a insista sa ii fac si eu lui. deci exista cazuri in care unul din parteneri sa nu doreasca sa faca acest lucru si celalalt sa ii respecte decizia. PS: sunt fata

| hydrantmarian a răspuns:

Da, dar sa nu-l zgarii cu dintii

| What's_Adedelin_1990 a răspuns:

Da ...in mare parte da