| NinaY a întrebat:

Credeti ca merita sa stai sa suferi dupa o persoana careia nici nu ii mai pasa de tine?sad Fundiotza, voturi.:X

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Bineinteles ca nu.
Daca persoana aceea nu tine la tine, tu de ce ai suferi dupa ea?
Daca nu ii pasa, treci mai departe. Mai sunt multi baietii in lume, baieti care chiar merita dragostea ta.
Deci nu iti mai irosi timpul cu persoane care nu vor sa intre in viata ta.
Parerea mea.

succeswinking big hug

16 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! La intrebarea ta iti pot raspunde sincer si merit o funditSaaa mikutSa pentru asta love struck : ma fata cum sa se merite sa suferi dupa unu`rolling eyes bagati mintile in kapp doamne. phey dka el nu sufera dupa tine tu dc sa suferi dupa el? sad ai si tu grija la cine pui sufletSel ca uni`si bath joc`kiss Ai grija de tine si sper ca te-am ajutat`! pupiciii`!kiss

| smile a răspuns:

Sincer acum ca ma aflu intr-o situatie dificila, mi-am dat seama ca nu se merita ca oricat ai suferi dupa persoana respectiva ei nu ii va pasa de tinesad

| morena a răspuns:

Niciodata!

| dariaelena a răspuns:

Normal ca nu, daca persoana respectiva nu da importanta si nu tine la tine, tu dc sa suferi? Treci mai depate, e greu la inceput si doare dar asta esad nu a murit nimeni pana acum si in plus baieti mai suntlaughing

| oOoLadyMoOo a răspuns:

. Da e ok sa suferi o perioada, ca doar ai tinut la el.
Dar sa nu exagerezi totusi, sa nu intri in depresie ca nu se merita. Traieste prezentul, clipele cu el apartin trecutului, si din moment ce el a trecut peste, tu de ce nu ai face-o? :X

| NinaY explică:

Ma refer la.sa zicem ca se despart, si baiatul trece peste; In schimb, fata sta sa sufere dupa el...sa planga, stiind ca totusi lui nu ii mai pasa de ea. E bine ce face? ar trebui sa stea sa sufere? sad

| Mocşiiiii a răspuns:

Daca nu ii pasa de tine nu merita sa suferi pentru respeciva persoana, asa ca lasa suferintele si distreaza-te :*

| stress9 a răspuns:

Nu merita dar nu ai incotro timpul le rezolva p toate de acum ai gija o te indrag din nou, dar sa stii ca nu o sa fie curand!

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa suferi pentru cineva careia nu ii mai pasa de tine, sfatul meu acum faci doar ce iti spune inimioara

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa suferi pentru cineva careia nu ii mai pasa de tine, dar asta este doar sfatul meu u ori te iei dupa mine ori faci ce iti spune inimioara

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

OOoLadyMoOo este singur cineva cunoscut pentru ca u ai ales un raspuns pe care lau dat toti...

| blackshinystar a răspuns:

Teoretic nu... dar practic este greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita pentru. vei suferi mult si nu este recomandat.ptr. nici o fata sa sufere dupa un baiat care nici macar nu stie ca existi...nu-i asa.cryingimi pare rau. daca ai fost comb cu el si el tea respins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, atata timp cat nu ii pasa de tine, nu are rost.In concluzie tot tu pierzi, in timp ce respectivul nici nu are stres.

| Anda_7636 a răspuns:

Nuu meritawinking.

| sexologul a răspuns:

Pai deeutzule nu.Singer nu merita daca acelei persoane nu i pasa de tine parerea me e ca mai bine iti gasesti pe cineva caruia sai pese si sa te faca pe tine fericita.