| IIIx333III a întrebat:

Credeti ca numele Robert si Adriana se potrivesc?

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu, niciodata nu s-au potrivit si nici nu o sa se potriveasca, bleakhhhhhhh naspa

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nuuu! Nu contează că vă înţelegeţi de minune, că simţiţi lucruri frumoase unul pentru celălalt, că vă respectaţi şi chiar s-a născut ceva iubirea între voi. Irelevant! Robert şi Adriana? Bleah ce naşpa sună.
Ok, acum revenind serios, dă-o-n mă-sa de treabă? Asta e problema presantă într-o relaţie? Ca şi cum v-aţi ales voi numele.
Pffff... oh go on
E aproape la fel de superficială ca şi-aia cu înălţimea.

| Libelle a răspuns:

De minune chiar!

| Mao a răspuns:

Toate numele se potrivesc. Dar nu conteaza asta, conteaza ca sufletele sa se potriveasca.

| pwp a răspuns:

Nu trebuie ca numele sa se potriveasca...
important e sa simtiti acelasi lucru unul pentru celalalt love struck

| BLUEishot a răspuns:

Perfecte:X

| BeHappyForMe a răspuns:

Se potrivesc din punct de vedere al numelor dar eu cu fost ne potriveam la perfectie la nume, la zodie si tot nu am fost impreuna, nu mai crede in chestile astea

| Maya_9911 a răspuns:

A, si daca nu se potrivesc nu va mai iubiti?tongue Duhh.hai totusi sa nu punem niste intrebari asa penibile!

| Enma a răspuns:

Nu conteaza asta fazele cu numele

| Izz a răspuns:

Asa si asa.De ce?

| punkgirlloveyouzbang a răspuns:

Cine e rober?:tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Lady_8394 a răspuns:

Daca sufletele voaste se potrivesc, atunci se potrivesc si numele! Salut