| LiviuBz93 a întrebat:

Credeți că o fată poate fi virgina la 35 de ani? Sa răspundă cei experimentați sau fetele. Zice că și-a dedicat viața studiului, n-a avut relații gen.E jumate turcoiaca

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cunosc femei si la 42 de ani virgine, si la 50 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa fie irgina, atat la 35 cat sis la 50-60 de ani, daca nu a avut nici un barbat in viata ei, sau doreste sa ramana casta, precum fac maicutele sau femeile care aleg sa ramana singure pe viata.

Sa ramai virgin/virgina este o alegere personala, atat la barbati cat si la femei!

| lpavel a răspuns:

De ce n-ar fi? sunt femei dar si barbati care mor virgini! Daca tu n-ai auzit nu inseamna ca nu exista...

| Hyperion7 a răspuns:

De ce nu treci pur și simplu peste? Nu de alta, dar văd că ne întrebi pe noi niste chestii ce o vizează doar pe ea.
Dar tu, mai ești virgin?happy

| ALM2000RO a răspuns:

De ce nu? Ce e așa șocant în asta?

| Lightdark a răspuns:

Da sunt foarte foarte multi sunt și călugări budiști hinduiști catolici etc care aleg să nu se "murdărească" fiecare face cum alege și cum preferă el

| pna a răspuns:

Oameni ciudați sunt de când lumea. Eu am auzit cazuri și de femei și de bărbați de peste 40 de ani. Eu o vad o dizabilităte psihica și hormonala. Sexul este sănătate atât pr creier cât și pentru aparatul reproducător, eliberează endorfine. Eu când am stat fără sex 4 luni mi am bătut șeful și m-am ales cu dosar penal. Eram alt om, psihic nu eram bine deloc. Ori sunt asexuali ori sunt nebuni sa te privezi singur de una dintre cele mai mari plăceri ale vieții mi se pare echivalentul ca și cum singur te ai tine nedormit sau nemâncat, spunând ca este o alegere și asta. Nu nu este o alegere este o ciudățenie