| Angelic13 a întrebat:

Credeti ca si el simte acelasi lucru? O sa incerc sa sintetizez pe cat de mult pot. Am intalnit un baiat vara trecuta, mi-am petrecut toata vacanta numai cu el, ma distram foarte bine. Cand am plecat, am realizat ca ma indragostisem de el.
Iarna aceasta, am stat cu fratele lui, el a fost foarte distant, si imi era rusine sa vorbescu cu el, dar am observat ca mereu se uita pe furis la mine, cand facea glume, zambea si se uita numai la mine...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Da.sigur te place, doar ca ii este, poate, rusine sa iti marturiseasca acest lucru. Cel mai bine ar fi sa vb cu el deschis si sincer si sa-i spui ca te-ai gandit mereu la el si ca te durea cand el era distant si ca il placi si ai vrea sa fiti impreunahappy

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Care sa te placa, primul sau al doilea?,. WTF posibil sa te placa amandoi, doar ca al doilea(cel distant) nu vrea sa recunoasca si de aici rezulta si ca e distand dar iti trage priviri pe furis.pa

| simonica57 a răspuns:

Da te place

| MiUtZaA a răspuns:

Eu cred ca si el simte acelasi lucru, dar ar fi mai bine sa vorbesti cu el(intre 4 ochi) big grin