| So Good a întrebat:

Credeti ca un baiat/barbat intr-o relatie serioasa, ar rezista la... sa zicem ca o femeie " buna " sare pe el si incepe pur si simplu " sa o ceara " credeti ca va rezista cu gandul al iubirea sa?

Răspuns Câştigător
| RUMBURAK a răspuns:

Da daca este castrat.

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Măi, eu am putut. Sau poate-s eu mai naşpa şi nu mă pun la categoria "bărbaţi", mai ştii?
Sau poate fac parte din categoria celor 0, 0001% de care cretinoidul user ina88 îşi dă pe net cu părerea cu privire la p. a altora şi cum percep ei durerea.

| Bacemi a răspuns:

Daca relatia este multumitoare cu siguranta. Exista. Dar numai cand exista cu adevarat iubire fata de partener. Cand sunt multe neajunsuri incepi sa fii nesigur pe relatie si o astfel de slabiciune te face sa accepti avansurile altcuiva.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi place sa cred ca da!

| lextim a răspuns:

De acord cu rumburak. oricum tot pe iubita sa o va avea in suflet cred euhappy

| Gabitsza a răspuns:

Unii da unii nu depinde de cat de mult tine la persoana respectiva.relatie serioasa se numeste si cea in care partenerii sunt casatoriti si au si copii iar barbatii le mai inseala pe neveste
Depinde de persoana
Da' oricum eu cred ca barbatul e tot barbat si chiar daca isi iubeste partenera o noapte cu alta nu strica deci sigur nu va refuza...

| andrei a răspuns:

Ho ho ho tu ce crezi?

eu zic ca daca iubeste partenerul da:p

| ina88 a răspuns:

Eu cred ca 99, 99999% nu ar rezista tentatiei. Si stiti cum se zice, de o ispita/tentatie scapi daca ii cedezi. Spunea cineva ca tot pe iubita lui o are in suflet. DA.asa e.in suflet da, dar nu si-n cap in acel moment...plus ca baietii nu-nseala cu sufletul laughing)

| Macho a răspuns:

Eu as rezista, i-as zice sa desfaca cu atentie nasturii de la camasa.

| ----:anonim:--- a răspuns:

Daca intr-adevar o iubeste cu adevarat "pe iubirea sa", si daca considera ca relatia lor este serioasa DA ar rezista. Daca nu rezista i o dezamagire, inseamna ca nu tine indeajuns la persoana iubita si ca in orice moment ar inselao dac a ar veni tot alta mai "buna" mai "buna". atunci ce relatie serioasa i aia? ce parere isi fac femeile despre asemenea barbati(baieti)? eu una o data ce sunt inselata nu mai iert ori cat las iubi.am patit-o o singura data, dar nici nu am iertat si nu regret, insa el regreta clipele alea ce lea petrecut cu dansa si in ziua de azi.care ma inseala papucii bagaju, si la gara ca se dau bilete.
Asta-i parerea mea, apoi fiecare cu parerea lui proprie.
Pupici si ai grija ce faci si u ca nu cumva sa dai peste o fata ca mine ca ai pus-obig grinmai ales daca o iubesti
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in acel instant se gandeste la bucatica buna