| Daniela89 a întrebat:

Credeti in dragoste adevarata? In ziua de azi mai exista sentimentul adevarat al iubirii?

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Cred ca dragoste adevarata fata de o persoana inseamna ca atunci cand vorbesti despre aceea persoana sa iti sclipeasca ochii, sa simti un gol in stomac de fiecare data cand il vezi, si sa fi in stare sa iti dai si viata pentru el. Multi iubesc, dar putin se sacrifica, deci nu prea mai exista dragoste adevarata. Multi iubesc altceva.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E greu pana gasesti acea dragoste dar merita incercat sa vezi cum e.

| ana_2556 a răspuns:

Sunt sigura ca mai exista iubirea adevarata happy O traiesc in fiecare zi in ultimii 4 ani. Iubirea adevarata exista, trebuie doar sa gasesti persoana potrivita, care sa te completeze perfect.

| purenerve a răspuns:

Eu credeam ca exista pana acum de curand! dar nu prea cred in asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| ItsMyTime a răspuns:

Nu, funda?

| marynela_6230 a răspuns:

Sunt multe persoane care arata ca nu exista dragoste adevarata dar exista si cupluri in care dragostea si sentimentele adevarate exista