| Lexiiii a întrebat:

Credeti intr-o relatie la distanta? De ce?

Răspuns Câştigător
| wiufh a răspuns:

Nu. Am avut si eu o relatie la distanta, 4-5 luni, ne-am intalnit numai de vreo 2-3 ori, si ma mai si mintea intr-una.
Intr-o zi mi-a venit mintea la cap si l-am parasit dar inca imi pare rau pentru timpul irosit...
Parerea mea.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nop pentru ca nu poti fake sex sad

| carminaburana43 a răspuns:

O relatie poate incepe la distanta dar nu poate continua la nesfirsit la diostanta. Dupa cel mult citeva luni trebuie ca acea relatie sa prinda si contururi reale adica o intilnire pe viu caci altfel, o sa existe doar in visurile voastre in lumea virtuala.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da daca sta in australia si imi trimite bani lunar nicio problema! Dar sa nu ma deranjeze cu telefoane saualtele doar sa mi trimita bani si atat!

| TeIubesccc a răspuns:

Eu nu prea cred in ea. Nu poti avea incredere deplina in partener, va vedeti din an in paste. e ciudat. e o relatie doar asa. ca sa fie. [ parerea mea;; ) ]

| Dean1996 a răspuns:

Exista relatii la distanta, doar ca sunt foarte rarehappy

| Yoana a răspuns:

Atata timp cat in acea relatie exista dragoste, incredere si intelegere de ce nu?batting eyelashes Eu cred desi nu am avut o relatie la distantawinking

| Andreea_8316 a răspuns:

Hm am avut o relatie la distanta care a durat 6 luni dar iti zic daca va iubiti si comunicati de asemenea increderea e un lucru foaarte important in relatiile la distanta succes sper ca te-am ajutat