| DaughterOfDarkness a întrebat:

Crezi ca numele Ariana se potriveste cu Mircea?

Răspuns Câştigător
| tzontzy a răspuns:

Da dc nu? nu cont numele... sau sa se potriveasca conteaza sa te simti bine si sa fiti pe aceeasi unda happy sa aveti multe lucruri in comun si sa vA iuBiTi MUULT FF MULT happy SI SUNA BINE NUMELE happy SE POTRIVESChappy

7 răspunsuri:
| Georgiana_4310 a răspuns:

Zau ca nu conteaza numele, atata timp cat cei doi se inteleg. Dar suna bine Ariana si Mirceahee hee

| Mihaic93 a răspuns:

Da.cuplul prostilor.

| steluta_7203 a răspuns:

Compatibilitate nume Ariana si Mircea

18%

Va intelegeti bine ca prieteni insa nu sunteti foarte eficienti in formula de cuplu. Relatia voastra nu va iesi dintr-o mediocritate constanta, uneori aurita - e adevarat - dar atata tot.

Inapoi la Compatibilitate dupa nume

| mirabella_1176 a răspuns:

Tantii ai gresit sectiunea intrebarii

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Se potriveste dar... nu cred ca numele este asa de important happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase nume:* cel mai mult conteaza sentimentele:* numele sunt perfecte

| AriaPink a răspuns:

Pe mine ma cheama Ariana si 0% se potriveste, cred eu.