| Serj_6410 a întrebat:

Cu ce cuvinte dulci denumiti persoana iubita? Eu o numesc pe prietena mea astfel: Aurash, ingeras, draga, dulceata, iepurash, scumpete. Vreau sa mai cunosc cuvinte de genu ista.

Răspuns Câştigător
| OnnySky a răspuns:

Ursuletzz,sufletel,papusica...

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

pot sa iti fac o lista lunga de tot dar important este sa zici din inima ta nu de la altii... cum iti suna tie bine (si este foarte intim, de-asta nu iti pot spune pe care le folosesc/-am eu)

| IateyourCookie a răspuns:

Sincer...eu nu las alinta asa pe prietenul meu niciodata (ma refer la nume din astea dulci si de prost gust).

| larissa_9867 a răspuns:

Puficel,bebelus