| KostikaFaraFriKa a întrebat:

Cu ce echipa tineti din toata lumea? Cine e cel mai sexy jucator din lume? Daca aveti aceleasi pareri ca mine

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Esti gay? esti baiat si te uiti dupa fotbalisti sexy?

| RoxannaST a răspuns:

Fernando Torres!

| Atotstiutorul a răspuns:

Tin cu echipa de badminton din Yemen, si cel mai sexy jucator este coreanul Lingceapuc

| lavynika a răspuns:

Dinamo:X.Christiano Ronaldo

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Cristiano ronaldo love struck si tin cu Real Madrid dupa Steaua love struckbig grin

| Katherine † Pierce a răspuns:

Ronaldo love struck

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Cristiano Ronaldo...sunt rapidista

| yoana14 a răspuns:

Steaualaughing... Adrian Mutusmug

| Ervin a răspuns:

Cu FC Barcelona. nu-s gay dar cred că-ţi place cristiano ronaldo. cam ca toate fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Gerrard de la Liverpool, Gerard Deulofeu dar cred ca cel mai sexy este Cristiano ( Real ).
Tin cu Real.

| Melo a răspuns:

Critiano ronaldo:X