| AndreeaDeea2004 a întrebat:

Cu ce ma pot masturba?

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Cu orice găsești în jur.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti folosi orice obiect care este catusi de cat cilindric si de forma lunguiata a carei grosime se potriveste cu largimea canalului vaginal. Oricare ar fi respectivele obiecte, gasite prin camara sa bucatarie trebuiesc dezinfectate inainte de a fi folosite. Succes! big grin

| Holiday a răspuns:

Cu un barbat sau cu o femeie, dupa caz, e cel mai bine.laughing

| Hammurabi a răspuns:

Cu ce? Cu vecinul... laughing

| Staind a răspuns:

Un jalon.

| Yon1470 a răspuns:

Incearca cu drujba!

Răspuns utilizator avertizat
| Lawrrrr a răspuns:

Cu o periuta de dinti electrica (a nu se refolosii)

| Julizz a răspuns:

Buna,Andreea!
Este recomandat sa folosesti obiecte destinate folosirii acestora in scopul obtinerii de placere.
Daca insa nu ai acest fel de obiect, eu zic sa folosesti degetele. Spala-te bine inainte si dupa, insa!

| Denision99 a răspuns:

Lasă-mi un Facebook ceva în privat unde să putem lua legătura deoarece nu pot să îți trimit mesaj pentru că ești utilizator junior.
Mulțumesc frumos! :*