| RoninKuzuri a întrebat:

Cu ce te ajuta viagra?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Viagra este utila la pacientii care au impotenta de cauza vasculara, adica la care vasele de sange sunt ingustate din cauza varstei si nu mai aduc suficient sange pentru erectie. Ea dilata vasele de sange peniene si imbunatateste erectia pacientilor varstnici cu probleme vasculare

| corbulalbrosu a răspuns:

Ajuta la dilatarea vaselor de sange existente in structura penisului si de asemenea intensifica activitatea inimii care pompeaza o cantitate mai mare de sange si cu mai mare presiune. Aceasta actiune are ca rezultat umplerea la maxim a camerelor existente in cei 2 corpi cavernosi cu sange impins sub presiune ceea ce provoaca erectia penisului si mentinerea acestuia in stare erecta pe perioada cat actioneaza componentii din pastila albastra asupra respectivului organism. In mod sigur la varsta ta nu ai nevoie de asa ceva. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Un profesor de psihologie de la Universitatea din Amsterdam, Christiaan Hamaker, era de parere ca Viagra n-are niciun efect real. Cel putin nu sexual.

Mai zicea ca niciun aliment nu are efect afrodisiac (in afara de efect placebo). Usturoiul nu e afrodisiac, dar faciliteaza erectiile.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mareste potenta la barbatii mai in varsta.

| vodami92 a răspuns:

Pentru cresterea cuculuilaughing ehemlaughing luati viagralaughing

| Anonim9114562123 a răspuns:

Pentru barbatii mai in varsta le produce erectie, pentru a putea avea relatii sexuale temporar.

| Laur195 a răspuns:

Cand nu ti se scoala p--a folosesti aia si bam, din nou revine in forta laughing

| EroulDePeTPU2002 a răspuns:

Iti creste testiculele.