| βʋϰβʋииʏ a întrebat:

Cu cine se potriveste zodia taur si ce stiti desprea aceasta vodie?
Dar despre fecioara ce stiti si cu cine se potriveste?
Funda! :]

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, www.elystar.ro, compatibilitatea dintre zodii.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Exista Google, obsedatilor de zodii care sunteti!

| Ririru a răspuns:

Zodiile nu prea cred ca au legatura cu relatiile dintre oameni. Eu sunt taur si am o relatie cu un geaman de aproximativ 2 ani, si suntem destul de fericiti impreuna. Cu toate ca zodiile noastre ( cum spun ele ) se bat in cap.

| Dash a răspuns:

Zodiile n-au nici o legatura cu relatiile dintre oameni!

| AnNe a răspuns:

Google...

| numedeutilizator a răspuns:

Eu zic sa nu mai crezi in asa ceva. ce vrei sa-ti spui? ca daca iti place cineva nu esti cu acea persoana pentru ca e "nu stiu ce zodie"? eu sunt rac si sunt cu un sagetator. daca as tine cont de zodii si compatibilitati as spune CLAR NU! dar sa stii ca ne intelege extraordinar de bine happy

| kito_2036 a răspuns:

... NICIODATA SA NU CREZI IN ZODIAC!
oamenii nu pot fi atit de egali
sa fi fost 10000000 de zodii aveam sa cred dar...
totusi depinde insusi de om
de parinti, educatie, copilarie, viata pe care o duce.
e o minciuna mondiala. Crede-ma!
te sfatui din tot sufletul sa nu crezi in zodiac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cele mai potrivite combinatii pentru taur sunt fecioara si capricornul.