| DemonaMortiss a întrebat:

Cu totii am auzit despre baietii care frang inimi,acei baieti narcisisti si egoisti,dar care le atrag privirile fetelor.Exista si fete care frang inimi? Ele cum se comporta? Cum procedeaza cand i-si gasesc o "tinta". Stiam ca genul de Bad Boy i-si agata tipele si merge cu ele in pat,le folosesc si le frange inima.Dar o tipa? Ea cum s-a mearga in pat cu fiecare baiat,ar insemna s-a fie considerata o curva nu o frangatoare de inimi, si oricum baietilor le-ar conveni.Cum face o fata baietii s-a sufere in mod intentionat? Unde gasesc mai multe informatii despre astfel de fete si despre cum "lucreaza" ele?

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Lucreaza cam asa: Stau cu tine 1an mai mult zic ca te iubesc si prostii asemanatoare, ajungi sa le crezi, apoi a doua zi iti zic ca parca ceva nu merge si a 3-a zi sunt cu altu happy cam asa mi s-a intamplat mie

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca exista si astfel de fete, mult mai multe ca numar decat baietii, care cauta doar aventura.

| SunnyDay88 a răspuns:

Astfel de fete sunt superficiale si nu se implica in relatii. sunt precum pisicile care azi te plac, maine te zgarie si pleaca. traiesc dupa propriile sentimente, in mod egoist.

| sayWhaaat a răspuns:

Fetele astea de obicei la vezi pe la televizor, divele care storc de bani miliardarii din Romania.

| Ycu a răspuns:

De fapt fetele "frang" portofelele si inimile in acelasi timp, se culca pentru bani, si nu trebuie neaparat un "Bad Boy" pentru ca din contra cauta pampalai, virgini, cu bmw-uri. Cam asa merge. big grin

| Earthroot a răspuns:

Tipul descris de tine, narcisist si egoist, nu cauta sa franga inimi, ci se intampla deoarece isi permite sa nu-i pese prea mult de altii deoarece stie ca intotdeauna o sa fie persoane mai slabe prin preajma si deci nu are nimic de pierdut, iar asta poate sa le ofere unor fete o provocare, doar ca inevitabil ajung cu inima franta.
Cei care o fac intentionat se datoreaza probabil unei frustrari luata nastere datorita unei intamplari neplacute alaturi de sexul opus.
Nu stiu daca o fata se poate culca cu N baieti si sa fie vazuta prea bine.Mai degraba o sa fie considerata tarfa si va fi ocolita de alti baieti de teama de a nu lua vreo boala venerica, iar de alte fete de teama de a nu fi puse in aceeasi categorie, si barfite.

| maryus83 a răspuns:

Daca umbli din pat in pat nu cred ca o sa frangi multe inimi. daca vrei sa frangi inima unui baiat, depinde cat e de sensibil, poti sa il faci sa creada ca il iubesti si ca vrei o relatie cu el si apoi sa ii dai papuci sau poti sa il pui pe jar : il chemi la tine il lasi sa te mangaie sa te sarute si cand s-a aprins sa ii zici ca trebuie sa plece, asa il faci sa te doreasca apoi ii zici ca te-ai razgandit si nu mai vrei sa fi cu el.dar de ce vrei sa frangi inimi?

Răspuns utilizator avertizat