| AnaaMaria1995 a întrebat:

Cum a decurs prima voastra experienta sexuala? Intrebarea este valabila atat pentru fete cat si pentru baieti. Mutumesc frumos pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

Nu cred ca te-ar ajuta prea mult povestea primei mele experiente pentru ca fiecare persoana o face in felul lui sa fie cat mai frumoasa si sa ramana cu amintiri cat mai placute. Depinde in primul rand peroana alaturi de care alegi sa sa faci urmatorul pas catre evolutia ta de femeie... Nu merg pe ideea unei minti invechite ca trebuie sa astepti pana la casatorie. O faci cand simti si cu cine simti!winking

1 răspuns:
| Cezar2009 a răspuns:

Cu respect si iubire sincera fata de demnitatea persoanei relatia intima are loc doar in interiorul unei relatii serioase, caminul unei familii;