| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima data, cum ati fost dezvirginate, va durut, a-ti sangerat, ce pozitie a-ti folosit pentru dezvirginare?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenul meu nu reuseste sa ma penetreze pentru ca ma doare foarte rau. de ma doare atat de tare?

| Miky1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,pentru ca e prost, nu stie sa faca un preludiu..Depinde si la tine cum arati, ce ganduri are cu tine, cum il atragi in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intrebare stupida

| devor a răspuns:

Prima oara o sa te doara mai tare pentru ca e o pelita care o sa se rupa.A2a oara o sa te doara putin si dupa nu o sa mai doara

| Ginandros a răspuns:

Durerea la dezvirginare apare deoarece vaginul nu este suficient lubrifiat (fata nu este destul de excitata, avand in vedere emotia si stresul primului act sexual).

| anasweety a răspuns:

M-a durut putin la intrare doar, dupa ce a intrat, nu ma mai durut. Mie nu mi-a curs sange.