| Alien a întrebat:

Cum a fost "prima data"?

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

Dupa ce a "facut-o" prima data, o colega de-a mea nu a mai putut sta in fund 1 saptamana si a durut-o ingrozitorstraight face

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Prima data m-am simtit extraterestru, ca si nick-ul tau.

| Vizitiul a răspuns:

Umeda si cinasa.

| Sara a răspuns:

Vibrant, superb, frumos happy

| Blue_2059 a răspuns:

Afla tu si spune'mi si miebig grin

| Dramaa a răspuns:

E o intrebare banala. Dar iti spun ca aceea senzatie e de nedescris. dupa acea vei prinde experinta si normal ca va fi si mai frumos. dar mereu iti vei aduce aminte de prima data dar nu neaparat de ea sau de el ci pur si simplu de ce ai simptit atunci niciodata nu va mai fi asa. Parca se intampla ceva mirific atuncibig grin

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! O sa-ti raspund dupa ce o sa am parte de ''prima data''laughing

| Alien explică:

@Anonim vezi categoria.

| flory_5471 a răspuns:

Ca prima data. happy

| frumusyk08 a răspuns:

Nu stiutiubig grin...doar incearca sa vezi sh imi zici sh miehee hee

| paulthe1 a răspuns:

Am citit cateva lucruri pe net, m-am descurcat surprinzator de bine, ceea ce mi-a dat incredere in mine si sunt extrem de multumit si in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi? Explica mai clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost bine Alien@
Dar asta se intampla acum multa vreme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue Afla tu ca esti deja utilizator TPU dinaintea mea trebuie sa stii.