| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra intalnire? [ cu primul iubit ] :s funda pentru cea mai lunga descrierewinking.

2 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Pai. Ne-am intalnit, ne-am cunoscut dupa aceea am facut glume ne-am distrat am fost invitata la el, m-a intrebat daca vreau sa fimk impreuna am spus da si ne-am sarutat am mers in oras la petrecere ne-am distrat! Dar dupa aceea m-a inselat si m-a parasit si ma injurat crying. A fost cea mai trista despartire. Dar am acum alt iubit cae ma iubeste enorm si eu pe el love strucklove struck. Fundita? Scuze ca nua m scris mai mult dar ma doare manasad

| cristeaalexandra a răspuns:

A fost frumoasa si putin emotionanta. Aveam mari emotiilaughingma tot intrebam cum o sa fie, ce o sa fac, ce subiecte sa vorbim, daca nu o sa ii placa cum m-am imbracat si multe altelelaughing.Ne-am intalnit in oras.Ma asteptat cu un trandafir la spate i-ar cand mi la daruit pur si simplu ma inrosisem toata si ma uitam asa timida la ellove struck. Apoi am mers la o terasa, am baut un suc, am mai stat de vorba. Dupa ce am mers la terasa am mers sa ne plimbam prin parc.In timp ce ne plimbam m-a luat de mana, eram atat de fericita cum nu am mai fost niciodatalaughing.Am stat cam vreo 2 ore prin parc dupa care ma condus acasa.Cand am ajuns acasa ma luase in brate si a incercat sa ma sarute si eu decat l-am pupat pentru ca aveam emotii mari, numai ma sarutasem cu nimeni pana atunci si imi era teama sa nu ma fac de rassaddar el mi-a spus dupa ce il pupasem"doar atat" si eu i-am spus ca da si lasasem capul in jos si in acel moment mi-a luat capul de jos si ma sarutat.Totul venise de la sine, a fost un moment superb pe care nu il voi uita niciodata.Parca a durat o vesnicielove struck.Plecasem atat de fericita in casa incat toata seara numai la aceea zi si la acel sarut ma gandeam mereulove struck.
A fost o relatie frumoasa, pacat ca totul s-a terminat atat de repedesaddupa un an s-a dus totulsadoricum nu il voi uita niciodatalove struckmereu va avea un loc special in inima meahappy