| alessia a întrebat:

Cum a fost primul sarut? va placut? astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| тecнιннιlα a răspuns:

Sa sarut imi place day dreaming. Dar primul a fost o experienta (de fapt mai mult o provocare) laughing. Noi "fetele" ii alergam pe baieti (cand eram mici) si le spuneam ca daca nu ne las`n pace ii pupam pe gura laughing). De obicei mergea, dar la unul n`a mers laughing. Si l`am pupat, dar o zis ca n`am tupeu cu limba (pana atunci nu stiam ce e aia) laughing si m`am dus undeva unde nu eram vazuti si l`am mozolit rolling on the floor)). Stiu ca poate ti se pare aiurea, dar pe mine si acum ma amuza intamplarea laughing).

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu mai tin minte care a fost primul sarut. happy

| Biencush a răspuns:

A fost foarte emotionant si foarte frumos! Imi voi aminti mereu cu drag de el, desi povestea respectiva nu a tinut mult!

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Primul sarut?batting eyelashes. a fost la 11 anilove struck cand jucam la scoala adev si provocare:Xlaughing. deci a fost mistolove struck chiar cu baiatul de care imiplacea.si nimeni nu jtia astabatting eyelashes. mi-a placutlove struck desi a fost scurt si la obiectlaughing.happy. pupicilove struck

| Creolina a răspuns:

Mda. dupa intrebarea tah deduc ca nu te`ai sarutat niciodata cu un baiat. crredthinking

In fne.la mine primul sarut a avut loc intr-un parca love struck

toamna:X

sh a fost cu baiatul pe care il iubeam love struck

sh il iubesclove struck

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Ehh.de`ti zic eu primul meu sarut!rolling on the floor defapt.nu prea a fost un sarut.doar un pupic pe gurita atata tot!laughing. pe vremea cand eram la gradinitasmug. m`am duc la un baiat si i-am soptit la ureche ca il iubesc, si.big grin acel baietel m`a pupat pe gurita!:X

primul meu sarut adevarat. a fost la un suc. a fost Fain!:X si dulce! da si ce lunga o fo` relatia aia!laughing

| alessia explică:

BA da mi s-a intamplat si mie sa ma sarut...si inca cu cine imi doream. dar am intrebat asa ca fapt divers sa vad ce zic altii:d:*

| M3HappyKid a răspuns:

Pai a fost super:X Unic si frumos:Xsi acum imi aduc amintebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut, dar nereusit laughing, eu nu mai sarutasem pe nimeni, si cand s-a intamplat, nu l-am pupat complet pe buze laughing

| Lyssa97 a răspuns:

Daa... a fost foarte frumos:X:X

| andreap33 a răspuns:

Da...primu' sarut nu se uita niciodata.:X