| Andreeaa20 a întrebat:

Cum aflu dacă am rămas însărcinată? Dacă am avut contact sexual cu prietenul meu in a doua zi de la ovulatie sunt însărcinată sau nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de unde stii cand ai avut ovulatia, odata ce tu ai ciclul menstrual NEREGULAT?

| Violleta2022 a răspuns:

Oricum, mai ai de asteptat pana sa faci testul de sarcina, ca mai devreme de 21 de zile de la ultima partida sexuala, nu arata decat rezultat eronat, fiind facut inutil.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti insarcinata sau nu, la momentul asta numai Dumnezeu stie ca tu poti afla abia peste 21 de zile, cand faci un test de sarcina.

Iti dau un sfat de bun simt:
Invatati sa folositi prezervativul la fiecare partida de sex, ca NU musca, nu doare, nu va mananca si nici nu te lasa gravida.

| Teo29 a răspuns:

Folositi protectie pe viitor. Da, exista risc de sarcina acum